Rokio

Kolik jste dnes, kdy je státní svátek, našli peněz?

Já 5 Kč, a to v automatu na nádraží. Co vy?

Nejlepší odpověď
elkon

Nejsem somrák jako ty. A také se nechlubím s každým prdem jako ty.

Další odpovědi
df

Pošlu ti stovku v obálce, když nebudeš otravovat. Napiš svou adresu.

Drap

Ještě jsem to nepočítal, nevím přesně, ale několik stovek tam bude. Našel jsem je v kapse u bundy v peněžence.

iceT

Já dnes sedím doma na řitěli, právě jsem nachystala oběd svému drahému, aby se posilnil, než půjde do roboty, a až odejde, tak budu buď uklízet anebo si zahraju na na PS5. Spíš asi ten Playstation.

cappuccino

Zase to mas o krok dal k bohu!! Buh se neflaka kolem nadrazi!!!
Ale jak te znam, ty se tam odpoledne jeste vratis!!!

da ny

Nejsem somrák, žebrák a pitomec, který šmejdí ulicemi a kolem
nákupních center, abych hledala mince (peníze).
Nechodím, ani „brabčit“ (hledat, slídit) mince, z nákupních košů či automatů.
Nejsem „socka“ ani kázus a není tomů koníček 😉

Kolem 19. h vyrazím do rachoty. Tak mne třeba něco cvrnkne cestou do nosu.

Filip84

Já jsem právě dosnídal! 🙄

Tam kdybys se, kurwa drát, věnoval něčemu užitečnému! Kušnit, somrovat a otravovat❗❗❗ na День Победы na nádraží, to Ti jde! 🙄🤪

Tonda Káňa

Nic.

Rokio

df: S tímto obchodem nesouhlasím. Není pro mě výhodný. Takovou částku si vydělám za hodinu práce a ještě mi něco zbude.

df

A kolik by sis představoval?

Filip84

df: To bude drahé, jak „povýšil“ na „sultána“, tak se mu nějak změnil přístup k penízům! 😈🤓 Takhle, víš co, počítal jedna flaška lahve, to máš tři koruny, plus našel v zásobníku pětikačku, a ve vozejku desetikačku … Teďka už mu ani stovka nevoní! 😲🤪 Honorace! 🤓 Na úrovni! 🤓 Nobilita! 🤓 VIP Hvězdná pěchota! 🤔🤔👌

Tonda Káňa

Rokio, nic rozhodně nepiš! Ty lidi zde neznáš a nikdy nevíš, jestli to nejsou úchylové. Před df bych si dával pozor…

df

Povykládej nám o svých stavech, když jsi fetoval a co jsi užíval. Nějaké zážitky

Filip84

df: Povykládá, povykládá, neboj, akorát pod jiným nickem, jako jiný yntegrovaný užyvatel, víš jak … 🤓🤪

Filip84

„sultán“**** Rokio: To ber, o vládce věřících! Já chápu tu logiku, že to vyděláš za cca tu hodinu, ale zase čistě uvaž, jak dlouho Ti trvá, než to nasomruješ z flašek lahve, nebo mincovníků automatů na Kaffee, o průvodce do Mekky! Takhle dostaneš stovku úplně za nic, jenom dodáš Adress, o vládce spravedlivých! 😜😂

Filip84

„sultán“ Rokio: To ber, to je výhodný kšeft: napíšeš Adress, dostaneš stovku! 😎😈