dust8

Když už dle vás vybrat naprosto neslyšný skoro notebook, tak Chromebook s ChromeOS, nebo Tablet PC s Windows?

Rád bych něco bez větráku jen na internet, programy a multimédia (hudba, filmy alepoň ve Full HD).
Žádné hry na tom hrát nepotřebuju a pokud tak stačí něco velmi nenáročného ve 2D např. adventury, logické)

Zároveň, ale aby to nebyl úplný slimák co se týká rychlosti a aby se to zas extra nepřehřívalo a aby to bylo přenosné, takže žádný skládání počítače a co jsem sledoval tak všechny mini PC mají mini větráky.
Mám prostě rád u práce, zábavy ticho bez hučení ventilátoru.

Odpovědi
elkon

Podle mě ne, neznám termín „skoro notebook“. A já neslyšný noťas nepotřebuji. Ten zvuk ventilátoru je zanedbatelný.