Ametyst

Kdybyste byli majiteli Agentury pro uvádění věcí na pravou míru, co byste dali do pořádku nejdřív?

Může se to týkat informací, neinformování, fikce, zábavy atd.
Pokud někdo remcá proti otázce, odpovím mu, že je to otázka, určena pro lidi s jistou mírou představivosti.

Nejlepší odpověď
Kepler

  1. Zabránit dezinformacím a nesmyslům v masmédiích.
  2. Zavést nový stavební zákon a radikálně zkrátit stavební a povolovací řízení pro bytovou výstavbu a radikálně tak urychlit celý proces. Vyřešit tak bytovou krizi a snížit nesmyslně vysoké ceny bydlení.

Další odpovědi
Klaproth

To bych raději valil ten Sisyfův balvan, než tohle…

Kryšpín

Pozval bych Mikoláše Mináře a Andreje Babiše na pivo k jednomu stolu / pivo a menu jim zaplatím / do své knajpy.

dubraro

Výmysly o člověkem způsobené změně klimatu.

Kelt

Aby lidé pomáhali ostatním, zlepšení mezilidských vztahů a rozdělování mimořádných odměn by mělo být kontrolováno.

Bobek 2

Úplně nejdřív bych tu agenturu zrušil a rozpustil, protože všemocné totalitní sociálně-inženýrské instituce, které se ohánějí veřejným blahem a pletou se všem do života, nemám rád. A pak bych uváděl věci na pravou míru zase jen normálně sám za sebe.