Ondra K.

Kdy se určuje, zda zápas fotbalové anglické Premier league bude odehrán v sobotu nebo v neděli?

V předsezónním rozpisu jsou všechny zápasy Premiere League naplánovány na sobotu. Ovšem jak jistě víte nějakou dobu před touto sobotou se až půlka zápasů odehraje v neděli, některé dokonce v pátek nebo v pondělí. Otázkou tedy je, jak dlouho před tímto víkendem se určí, který zápas se kdy odehraje?

Odpovědi
Kelt

Zkus kontaktovat přímo Premiere League . Napiš jim ten dotaz anglicky. Tady možná to budou vědět nějaké sázkové kanceláře. Na začátku se hraje tak, jak se má a pokud se blíží závěr, tak to dají pro diváky . Vyberou ty nejlepší zápasy a každý den dají jeden. Ale konkrétně se musíš informovat na PL.