ReHu

Kdy jste naposledy sami vypili celou 0,7 l vínka? Nebo poměrně jiné množství s podobným obsahem alkoholu.

Protože já zrovna dnes.
Hlídám fenku po operaci.
Překvapivě to ani moc necítím.

No, po malých lokánkách celý večer + sýr, buráčky, …

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… drobný nepočítám …

Další odpovědi
Kepler

Jedna sedmička? To ani nestojí za řeč. To je asi jako 4 panáky. Ale jako šláftruňk to stačí.

cochee

Zhruba obsah alkoholu ve dvou dl vína odpovídá obsahu alko v půllitru dvanáctzky piva. Takže sedmička vína je cca dvě velké a jedno malé pivo. To dávám běžně, spíš více.

Edit samozřejmě tři plus jedno, neumím počítat 😛

gecco

Třeba zrovna včera…
😉

da ny

Nikdy ;)