Tw!st

Kdy bude možné opět obchodovat s akciemi Gazpromu?

Držím pár akcií Gazpromu. Pokud pominu to, že jejich hodnota spadla téměř na nulu, nedá se s nimi vůbec obchodovat, teda alespoň u mého brokera Trading212. Máte někdo nějaký přehled nebo alespoň odhad, kdy by tak zhruba bylo možné s ruskými akciemi opět obchodovat? Obnoví se obchodování po tom, co se situace na Ukrajině uklidní?

Odpovědi
led

Počkajte, až _Bůh_ a hapiky zmenia názor na Rusko.

Môj názor na akcie Gazpromu, súčasné klesanie sa čoskoro zastaví a hodnota akcií začne prudký nárast hore. Peniazom je jedno, akej viery je dodávateľ, ak z obchodu príde zisk.

_Bůh_

To ti Putin těžko povolí. Kdyby otevřeli burzu, tak by se ukázalo, jak akcie a rubl letí dolů. Musí to nechat uzavřené a rubl uměle držet (už na tom ztratili 40 mld).