Dvorní šašek

Kdo vyhraje letošní světový šampionát v kopané?

S Marokem nepočítám, nuže dávám pouze dvě relevantní konkretizované možnosti.

Nejlepší odpověď
Aquamen

Argentina

Další odpovědi
Pepa25

Francie

Nechápu to šílenství kolem Argentiny a Messiho, Francie je lepší

Kajoch

Francie

paul1

Je to 50/50.

Na začátku bojů jsem tipoval Brazílii, to mi nevyšlo. Teď tipuji překvapení šampionátu Maroko.

Pankrác

Francie

marci1

Francie

Asi Francie, i když letošní MS je plné překvapení. 😄

plebs

Lidská práva postavená na ruby za pomocí dámy z EU a peněz které nevoní

Ametyst

Pepa25: Nechápete? Hmmm, zajímavé. 🙂 Tak se přece masmedia normálně chovají. Vyvolávají emoce a neinformují.

Pepa25

Ametyst: masmédia? Šílenství sleduju hlavně na sociálních sítích … Masmédia informují: přinášejí výsledky, statistiky, sestřihy utkání …