zjentek

Kdo na Slovensku pravděpodobně zastoupí Fica a na jakou dobu?

Berme celou skutečnost tak, že Fico bude „vyřazen“ přinejmenším nadlouho. Jeho zranění jsou neobvyklá a domnívám se, že v souvislostech se zraněními bude mít Fico „jiné starosti“ na řádku měsíců, spíše i let, dopředu. Děkuju.

Odpovědi
Tonda Káňa

Asi nějaký místopředeseda vlády ze SMER-SD…

led

Zastupiteľnosť premiéra spočíva aj v jeho podpresedoch. Problém je len v určitých bodoch zákona, kde je definovaná tá aj neprenositeľná právomoc predsedu vlády, napríklad v podpisoch a rozhodnutiach presne zákonom stanovených dokumentoch.

PS. možno ste boli na vojne ako záklaďák, alebo pozeráte vojnové filmy, tam ste mohli vidieť zastupiteľnosť v praxi. Nikto nie je nenahraditeľný… okrem mňa

elkon

Máš zbytečné starosti, nic ti do toho není. Je to jejich věc a jistě mají vše ošetřeno pro každý případ.

zjentek

Elkon, Fico je veřejně činná osoba, čili JE MNĚ DO TOHO, a hodně! A vůbec, nestarej se, nic ti do toho není 🤦‍♂️

zjentek

Aby to nakonec navzdory Ficovi nebyl obvyklý evropský pro ukrajinský válečný štváč, bože.. 🙏