nyjono

Kdo jde za rakví v 1. řadě s králem Charlesem?

Pohřeb královny Alžběty II.
Charles + 3 lidi. Camilla čekala uvnitř katedrály.

Nejlepší odpověď
marci1

Za kočárem, který vezl rakev se zesnulou královnou, šel současný král Karel III. se svými sourozenci, tedy s princeznou Annou, vévodou z Yorku Andrewem a hrabětem z Wessexu Edwardem. Za nimi pak kráčeli vnukové Alžběty II., tedy princ William, princ Harry a Peter Phillips. 🙂
https://www.e15­.cz/zahranicni/svet-se-louci-s-britskou-kralovnou-alzbetou-ii-zacal-statni-pohreb-nejdele-vladnouci-panovnice-1393235

nyjono

Marci, díky.