mokotik

Kde si půjčit 10–15 tisíc korun?

Zdravím, mám dluh cca 7200 kč u VZP (Výpalnická Zdravotní Pojištovna), který mi naroste o dalších 2500kč na začátku příštího měsíce. Nemám tolik na zaplacení, mám jen 1200kč a z toho, co bych mohl prodat bych dal tak další 2 tisíce dohromady, když se poštěstí… Jsem bez zaměstnání, mám takřka nulové náklady, bydlím s rodiči a chtěl jsem si půjčit těch pár drobnejch ~10 tisíc od spořky, jenže ani to málo mi nepůjčí, ačkoliv bych to po dobu 12 měsíců byl schopnej zaplatit z toho mála, co dostanu měsíčně…

Měli by jste tip, u které nebankovy si půjčit to málo 10–15k kč na jeden rok max, než si najdu práci, počítám tak do konce září. Bez toho, že bych se přeplatil pomalu ještě jednou na úrocích? Jistinu bych mohl mít silničku z karbonu, co má tak hodnotu min 20k kč, popřípadně dům za několik milionů, co je psanej na mě.

Prosím, žádné zbytečné rady, abych si půjčil od rodičů či od kámošů, kdyby to bylo tak jednoduché, tak vůbec sem nepíšu a neřeším půjčky od bank/nebankovek. Nemám žádné exekuce, insolvence, či nejsem na seznamu dlužníku (zatím), práci jak říkám, bych si sehnal do měsíce a hned z první výplaty bych tu půjčku i dluh splatil, ačkoliv by ta potencionální práce nebyla žádná sláva. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Bez práce nejsou koláče. „Bych sehnal práci“ jsou jen kecy. Kdo chce ten pracuje.

Pepa25

Neschopnost vydělat si aspoň 2722 Kč měsíčně na platbu zdravotního pojištění třeba formou brigád je smutná, ale řešení je jednoduché: do jedné místnosti „domu za několik milionů, co je psanej na mě“ ubytoval nějakého Ukrajince a prachy budou skoro bez práce.

P.S. Proč je platba zdravotního pojištění povinná je doufám jasné: i člověka bez příjmů a práce musí naše zdravotnictví léčit, pokud bude mít nějaký problém

Dochy

Zkusil bych kontokorent k účtu. Bývaj asi nejschůdnější. Ale je opravdu třeba sehnat zdroj příjmů, „práci si seženu“ zní dost planě. Můžeš zkusit nějaké ty mikropůjčky, třeba budeš mít štěstí, někde snad nabízej první půjčku bez úroků, ale bacha – pokud nebudeš stíhat splácet můžeš se dostat do velkých problémů. Takže obecně nedoporučuju, když už tak dávej hodně bacha na podmínky (někde jsem viděl i srovnání nějakých nebankovních půjček a jedna to vuyhrála kvůli nízkým úrokům. Jenže autoři nějak přehlédli, že ty úroky nejsou ročně, ale týdně – tak pozor i na takové háčky.

cappuccino

Proc se vubec ptas, kdyz vsechny odpovedi jsou debilni?
Myslim, ze tvoji rodice udelali nekde moooc velikou chybu!! A obavam se, ze ne jen jednu jedinou!!!!

Lending Home

Hello, my name is Paul Kevin It is a pleasure to introduce Mr. Damian loan company to Everybody, I finally got a loan after fulfilling all the necessary requirements, contact this (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com
Regards

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

mokotik

Takže jen debilní odpovědi se mi dostali, díky, supr. 👍