MC Hujer

Kde mi poskytnou půjčku?

Čaute lidi, chtěl bych si vzít půjčku ale nevím jak to mám udělat všude když se mi dovolají že jsem si o to požádal tak pak mi řeknou ať ještě pošlu 3 výplatnice ale jelikož jsem tento měsíc nastoupil zase do nové práce tak to asi nebude možné aby mi to poskytli, tak jsem se chtěl zeptat jestli neznáte někoho kdo dává půjčky každému a vy mu to hned co vám přijdou peníze vrátíte? Jako mám kamarády i rodinu ale nikdo z nich mi bohužel nepůjčí a ani to zkoušet nechci protože vím jak jsou na tom oni. Tak jsem se chtěl zeptat kde mi tedy poskytnou půjčku bez nějakých papíru mám smlouvu z práce tak nevím jestli to stačí, peníze mi přijdou na účet ale to je až za 3 týdny tak dlouho se mi fakt čekat nechce.

Odpovědi
OSHO

Zkus si půjčit o někoho kdo je ti blízký

elkon

Zřejmě jsi nedůvěryhodná osoba. Tak počkej až se zapracuješ a budeš si moci zařídit půjčku v bance. Od lichváře si nepůjčuj, to je cesta „do pekel“.

cappuccino

Pujcka tvoje problemy nevyresi!!

Dochy

capuccino: Neznáš jeho situaci, klidně některé problémy vyřešit může.

Také jsem kdysi začinal po škole a snažil jsem se nepůjčovat si v rodině (mamka sama neměla peněz nazbyt, i když by mi ochotně půjčila) a ten první měsíc k první výplatě v cizím městě, kde jsem si musel zařídit ubytování nebyl jednoduchý. Pak už to bylo v klidu.

Bohužel nevím jestli v takovéhle situaci někdo solidní bude ochoten půjčit. Vím že jsou nějaké společnosti co se specializují na krátkodobé půjčky typu „od výplaty k výplatě“ a pamatuju, že jsem viděl nějakou reklamu že na první půjčku je akce – 0% PA. Ale obecně ty úroky nebývají moc příznivé.
A určitě bacha. V té šedé oblasti pak bude spousta žraloků se kterými by si čllověk snad ani začínat neměl.

Osobně bych začal obvolávat banky, jestli někdo něco takového nabízí. Hned zkraje bych přiznal situaci aby se hovor zbytečně nenatahoval a bylo možno ryhle přejít na další instituci…

lender Home

Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. Apply now for your instant approval and transfer. contact us now (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Mr. Damian Sumiti

Lending Home

Hello, my name is Paul Kevin It is a pleasure to introduce Mr. Damian loan company to Everybody, I finally got a loan after fulfilling all the necessary requirements, contact this (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com
Regards

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

cappuccino

@Dochy: muze mu to vyresit soucasnou situaci, ale zaroven zpusobit problemy do budoucna. Z toho zplaceni se nevymota.
Neznam jeho situaci, pravda. Ale v jine diskuzi pise, ze v minule praci pracoval 6 dni a divil se, ze dostal malo penez!
Neznam okolnosti a neodsuzuji ho. Jen si nemyslim, ze pujcka jeho situaci vyresi.