df

Kde má uživatel Rokio doma WC a kolikrát tam chodí za den? Případně kde spí jeho máma?

Ne, že by mě to zajímalo. Nezajímá mě on ani jeho život. Já jen, že Elkon se o tom zmiňoval, tak to nechám na Rokiovi, jak se k tomu postaví.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budte-soudce-jak-byste-podle-vas-urcili-zavineni-u-me-osoby-pokud-jde-o-ztratu-ocelovych-tacu

Nejlepší odpověď
Filip84

Prosímtě, „sultán“ Rokio, strážce posvátného pramene Becherova, určitě mamá ubytoval ve svém harému a záchod doma nemají: chodí na vědro a vynáší ho konkubíny! 😎

Další odpovědi
Tonda Káňa

Jsi trapný…

Filip84

df: Přidej si mne do kontaktů, nemůžu Ti napsat soukromou zprávu, když jsi si udělal privátní účet. 😅

df

👍

df

Filip84: dnes máš vyčerpáno (⭐️)

Filip84

df: Troll zas píčuje! 😂 Že ho to furt baví, mu upadnou koule! 😂😂😂

Tonda Káňa

Aby tys v tom svým Vsetíně neupadl, až budeš roznášet jídlo, hospodo. Jsi si asi vychlastal mozek, ne?

Troll jsi ty, všichni to ví…

Filip84

„sultán“ Rokio, opatrovník dvou svatých mešit, vládce všech věřících, etc. etc. etc.: To napiš, kde spí mamá, ať může přijet elkon na návštěvu, takhle „na večír“! 😈 A záchod je ta věc, do které se kaká! 👌😃