Pepa25

Kde je více nezávislý a nadstranický kandidát – Andrej Babiš nebo Petr Pavel?

Omlouvám se všem, kterým otázka připadá jasná, ale dnes mi jeden člověk tvrdil, že Babiš slíbil, že bude v případě zvolení nestranický, zato Pavel (který není členem žádné strany) prý nestranný není.

Nejlepší odpověď
aliendrone

A zrovna TOHLE bych Burešovi i věřil. Zatímco kandidát Chodynky NUTNĚ potřebuje (a MÁ!) podporu PĚTIPROLHANICE, tak kandidát Lubljanky se bez ní obejde a tudíž nebude muset jít vládě NÁRODNÍ ZHOUBY na ruku (vracet službičky). 😕

Navíc – jediná strana, která Bureše SKUTEČNĚ zajímá je BUREŠ SÁM, nějaké ANO je jen její podpůrnou (a v případě potřeby i postradatelnou) organizací. 😁

Další odpovědi
zjentek

Pavel bude (JISTĚ) stranit severoatlantické alianci, NATO. A ta „stranou“ určitě je, jak nám ukazuje světové dění. A ne zrovna příliš vlídnou stranou, ale „stranou“ naopak doslova životu nebezpečnou. To sice nevidíme, ovšem velmi dopodrobna to zaznamená až historie budoucnosti. A teď se ptejme: Je ten zjentek jakýsi Nostradamus? Ale na to ses neptal.

Pavel může být na NATO závislý stejně jako Babiš na hnojivech/Agro­fertu. Co je společensky více nebezpečné? Posuď. „Strany“ to nejsou, jsou to „zájmy“. Může být jeden šlechetnější než druhý. Někdo bude vždy posuzovat.

paul1

Ten už toho nakecal.

schranka

Žádný takový tam není a nebude, nejen tato dvě individua. Nemůže být žádný více nezávislý a nadstranický, když žádný není ani trochu nadstranický. Investoři, strany nebo organizace, vlastní zájmy. A všichni jsou to populisté, ať chtějí nebo ne.

Filip84

To mi připomíná Brazil (1985), jak tam ta matka hlavního hrdiny měla kamarádku, co jí plasticky operoval ten plastický chirurgus zmenšenec (liliput), no a bába se, po každé plastické operaci, vice a vice rozpadala, ale byla naprosto happy a v pohodě, „protože doktor … říkal, že …“.

Ztrácíš čas, racionální debata s voliči a fanclubem soudruha StBáka Kuního Gesichta je nemožná: ty nemáš pravdu, protože Babiš řekl, že … Blbost, protože Babiš řekl, že … Jo, to mu jde, mlet hubou, to jo! 😅

Kajoch

Za mne asi takhle. Na jedné straně je zelená guma (kdo jsme byli na vojně tak víme) a Fialova loutka. Na straně druhé někdo, kdo chce současnou politickou nerovnováhu vyvážit tím, že jejich penězovody a koryta budou opět v ohrožení.

terry

Asi tak … slibem nezarmoutíš.
A předvolebním slibem obzvlášť.

Pepa25

zjentek: Proč by měl P.Pavel stranit NATO? Jaké má v NATO zájmy, když už tam nepracuje? (to samozřejmě českou politicko ustranou není, takže neodpovídáte na dotaz)

zjentek

U jedince, který se už dostane (v lepším případě teprve má dostat) k moci, by mělo být předem jasně vykresleno jeho skutečné chápání světa, bez mediálního příkrasu, o nic menšího vlastně nejde. No a u Pavla, stejně jako u Fialy přece můžeme jejich chápání světa jasně pozorovat (Fiala se svou zaslepeností dokonce vůbec netají). Oba vědí, že jedinou správnou cestou „jak přežít život“, je plnit podmínky, rozkazy, nařízení a doktrínu tzv. „prozápadu“ bez ohledu na to, jsou-li slepé či hluché. Nic jiného neznají, protože nic jiného sami nechtějí. Nerozumí ničemu, co sami nevyzdvihují/ne­protěžují. A v tomto přístupu dřímá extrémně katastrofické nebezpečí. Nemít názor a papouškovat. Dalo by se přirovnat k uživateli Elkon zde na webu, který, než odpoví, tak se jistě zamyslí, zda je lepší přemýšlet, nebo poslat odkaz. Ovšem vždy pošle odkaz. BEZ VÝJIMKY! To proto, že přemýšlení otevírá další obzory v mozku. Nežádoucí, nechtěné, poukazující na naše nedokonalosti, v tomto případě neznalost. A „generál“ přece musí být pevný, nemůže si svou slabost dovolit… 🤷‍♂️