Lukas27

Jste spokojeni s aktuálním prezidentem?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nejsem, ani trochu.

Další odpovědi
elkon

Prezident mě nezajímá, k ničemu jej nepotřebuji.

da ny

Nic od něj neočekávám (dobrého ne).
Je mi „ukradenej“. 😉

Pepa25

Ano, jsem. Na rozdíl od toho předchozího nám nedělá v zahraničí ostudu a není bezpečnostním rizikem, což zvlášť v dnešní době je dost podstatné.

annas

Neřeším to, i když některá jehorozhodnutí mě negstiovnš překvapila.

Reaguji na odpověď uživatele INRI, který se vyhlásil Bohem, Meisiášem, poslednoí jeho pátý profil JE INRI, tedy Ježíš Nazaretský., dále na webu i zde byl jako Guru Vit Kouba Bhagavan. Ciluji jeho slova.
„Já jsem správná cesta a ten kdo po ní jde dosáhne seberealizace, pokud dojde do cíle cesty“,
https://gvkb.cz/

Jenže jeho chování a diskuse a poslední příspěšvek ´nejen u této otázky o správné cestš určitš nesvědčí.

Myslím sil, že cesta INRI není správná. Domnívám se, že není vhodné znevažovat zdravotní stav kohokoliv postiženého. Útok na zdraví bývalého presidenta není vhodný, i když existuje mnoho důvodů kritizovat jeho některé názory a postoje, tedy jeho politickou činnost,.

Postižení lidé jsou lidé, pak teprve určitým způsobem v něčem omezení, třeba v pohbu, invalinoím vozoíkem, atd.

"Říkává se, že znalost zákona neomlouvá. Škoda, že to neplatí v případě slušného chování.“ — Ladislav Hoberlant

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/283575-oscar-wilde-nikoli-moralku-ale-slusne-chovani-potrebujeme/

Rokio

Ano, je to jednička.

Podle mě je to zatím nejlepší prezident Česka. Je slušný, hezký, chytrý, má zkušenosti jako generál a dobře reprezentuje naši vlast.

Dochy

Zatím ano. Moc ho nesleduju, ale pokud vím, tak nám alespoň nedělá ostudu.

zjentek

Pavel kdysi hlasitě bojoval proti imperialistovi, který ho pro tento úřad paradoxně „udělal“. Tak ať je tam v tom úřadu takovým prezidentem, jakým skutečně je, když imperialista to tak chce a vyhovuje mu to tak. Co se tohoto Pavla týče, bez pochyb bude přesně takový státník, jako se žádá, aby byl a už z kontextu odpovědi plyne, že tuhle roli zvládá bravurně vlastně po celou dobu své osobní kariéry. Jinak, co se zbytku otázky týká, tak já osobně jsem mimo hru, jsem jen řadový, přizpůsobivý občan a jiný vliv nemám. Navíc luxus si nemohu dovolit (stejně jako nálepku proruského švába), čili zbytek otázky není pro mě.

Rocker

Soudruh prezident mě nikterak nezajimá.

paul1

Ano. Pokud jde o reprezentaci a nedělání ostudy je neporovnatelně lepší jako poslední dva prezidenti.

VaclavZeman

Nic není černobílé. Děkuju.

cappuccino

Pripada mi hodne smutne, ze s nim jsou lide spokojeni jen kvuli tomu, ze dobre vypada a nedela ostudu:( Od prezidenta bych ocekavala vic!!

Dochy

cappucino: Na jednu stanu chápu, na druhou stranu už to, že nerozeštvává lidi v takové míře jako ten předchozí beru za významné plus.