IvkaH

Jsou tu nějaké maminky z Prahy? Nevíte o školce, která má ještě volné místo?

Odpovědi
JežíšKristus

To vám určitě maminky budou říkat. Zvedněte telefon a obvolejte si školky.

Millisek

Určitě je lepší si to obvolat, akorát musíš počítat s tím, že takhle v průběhu roku ti dítě vezmou akorát soukromé školky ;)

Vercule

Mají i druhou školku a jesličky, kde mají taky ještě volná místa :) www.pruhonicka­labut.cz

IvkaH

To mi nevadí, stejně to tak dopadlo :) a díky bohu za to. Měli ještě volné místo v Průhonické labuti, tak mi dcerku vzali :)

Millisek

Tak tu je super, že to takhle dopadlo :) já mám zkušenost akorát s tou jejich druhou školičkou www.trojskalabut.cz