annas

Jsme tvůrci svého osudu, pokud sklidíme to, co zasejeme, stejně jako když fouká vítr. Ta plavidla , … dále popis

jejichž plachty jsou rozvinuté, jej chytí a jdou vpřed svou cestou, ale ta, která mají plachty svinuté, vítr nezachytí. Je to chyba větru? Vytváříme si svůj vlastní osud?

Odpovědi
Rokio

Většinou člověk má na svoji budoucnost vliv, ale některé věci ovlivnit nemůže.

df

Samo nikomu nic do klína nespadne. Musím si to pořád uvědomovat. I ty.

Drap

Částečně ano. Když alespoň trošku fouká a správně otočíme plachty, nese nás to tam kde chceme být.