Rokio

Jsem čórka, pokud jde o nález těchto dvou pětikorun?

První pětikorunu jsem našel v nákupním vozíku a druhá spadla mladé slečně na parkovišti a nevšimla si toho. O pár minut později jsem si sebral a dal jsem ji své rodině.

Jsem zlodějem?

Nejlepší odpověď
Dochy

jiný názor

Vozík je v pohodě… Věc zanedbatelné hodnoty s těžko dohledatelným majitele.
Ta slečna – to už je horší. Pokud jsi viděl jak ji ta pětikoruna vypadla, měls ji hned vrátit.

Další odpovědi
Drap

jiný názor

Ty nemáš žádnou vlastní důstojnost, že čekáš na parkovišti až někomu spadne mince a sebereš ji ? Co si přivydělat něčím společensky prospěšným, nebo nějakou prací?

Kelt

jiný názor

A kolik jsi už toho nasbíral? A za jak dlouho?

Filip84

jiný názor

Neptej se na věci „“. Otravuje to! 🙄👿👿

Disraeli

Nechci na toto odpovídat. Vůbec mě to nezajímá.

Zaklikávám tuto volbu, byť je to samozřejmě paradox, protiřečí si to. Nezajímá mě to, ale odpovídám ;)

df

jiný názor

Ne, ty jsi jenom retard, takže je to v pohodě. Nemůžeš za to

michalds

jiný názor

je to malá hodnota

elkon

jiný názor

Jsi hlupák, který se stále vychloubá kravinami a upozorňuje na sebe.

cappuccino

jiný názor

Kolik casu te stalo vytvoreni teto nesmyslne ankety?
Za tu dobu sis mohl nekde vydelat 10× vic, kdyby ses venoval smysluplnym vecem!
Ocividne mas sam spatne svedomi, jinak bys sem tu anketu nedaval.
A to, ze jsi se rozdelil s rodinou o 10Kc, je skutecne velkoryse!!! Dopufam, ze byli radi a pochvalili te?!

Disraeli

A jinak… takhle nezbohatneš. ;) Musíš je brát přímo z peněženek. A když budeš mazaný (čórkař) tak ti lidi budou sami ty peníze dávat – i kvůli nějaké kravině. :D