jirka F

Jednalo se pouze o sen, nebo skutečnost?

V červenci, když jsem ležel na ARO, jsem měl sen (nebo to byla skutečnost), jak jsem na vyšetření a sleduji televizi a urvu si hadici přijde tam ten vyšetřovatel a řekne, že mě nechá. Na pokoji ale musím slíbit, že už nikdy nebudu mít křeče. A pak tam přišel doktor, který mně podal jogurt a lžíce a pochvalu za to, že jsem urval hadici. A tak se chci zeptat: Bylo to ve skutečnosti, nebo se jednalo o sen?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To byly halucinace, a nemají nic společného se skutečností. Pacienti jsou nadopovaní právě proto, aby jen leželi a netrhali hadice a hadičky.

Další odpovědi
Filip84

No, ne že bych byl jasnovidec, taky Česká republika je zemí neomezených možností, nesmíme zapomenout!, ale tohle fakt není problém „rozlousknout“:

Pokud bys byl někde na vyšetření, a na tom vyšetření bys utrhl hadici od nějakýho diagnostickýho přístroje, tak, pokud je mi známo, omezenou svéprávnost nemáš, v tom případě bys to musel uhradit.

Rozhodně není obvyklé, aby se pacoši v ordinaci dívali do Goebbelsovy skříňky na Orel a ovečka, protože – logicky – televisory nepatří k standardnímu, ani nadstandardnímu, vybavení ordinací. Prostě jsi se při vyšetření na televisor dívat nemohl.

Nerozumím tomu, co znamená „přijde tam … vyšetřovatel a řekne, že mě nechá“. Tak, předně, lapiduch, lékař, atp., vyšetřovatel je policista vyšetřující trestnou činnost. 🤦‍♀️ Za druhé, jak: nechá? To bys musel rozvést, asi Tě nechtěl píchat, ale když Tě uviděl, tak Tě – raději 😅 – nechá být? 🙄 Jako že Ti nechá tu utrženou kanylu, nebo cos to urval? Tak to taky prostě není možné. 😅

Žádný zdravotnický pracovník, ani 🤪 naprosto a komplexně, nebude chtít po pacošovi, aby mu sliboval, že už nikdy nebude mít křeče. 🤦‍♀️ Jak by to, asi, mohl ovlivnit? 🙄 To je to samé, jako bys někomu slíbil, že už nikdy nebudeš mít erekci. Budeš. I kdyby ti „baron“ koupil tu klícku: budeš. 🤪🤦‍♀️

Zase: kakaový nápoj, teďka jogurt, vole! 🙈 Ještě přesnídávku, piškoty a pojď mne jebat z boku, fakt! 🙈 To se Ti, sakra, nemůže zdát, že Ti kozatá sestřička přinesla něco – alespoň trochu – víc sexy, třeba steak a salát? 🙄🤪 Ne: jogurt a „vyšetřovatel“, tvl. 🙈🙈🤢

A teď si sám odpověz: bylo to ve skutečnosti, nebo máš tak creepy sny? 🙄🙈🙈🙈;

elkon

To nemá se skutečností nic společného. Kdyby nic jiného, tak doktor ti určitě neponese jogurt, ani nic podobného.