jirka F

Jedná se o podvodnou reklamu?

Na toto narážím vždy na YouTube. Prý ČEZ spouští platformy pro investování.Také se vám to objevilo.Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jednoznačně. Vláda ani ČEZ není od toho, aby umožňoval lidem investovat, žádné takové „vládní projekty“ neexistují.

Další odpovědi
JK2021

Jednoznačný podvod, stejně jako jakákoliv jiná reklama slibující snadný/bezpracný výdělek.

Lída Novotná

Všechno na získaní rychlých peněz a výdělku je podvod.

Dochy

Podvod. Štve mně, že to není dohledatelné a postižitelné. Tohle by podle mně mělo naše orgány zajímat. Ale obávám se (i na základě osobní zkušenosti s pokusem něco podobného hlásit) že tady nemáme žádný orgán, který by tuto, na první pohled drobnou, ale s možnou nakumulovanou milionovou škodou, kriminalitu dokázal řešit.

Arcimozek

Ano, je to podvod. Někdy tam je i fotografie Daniela Beneše.

jirka F

Dobře, je to tedy podvod, ale proč je tam foto prezidenta?

plebs

Poněvadž je to fešák a slečny, dámy i stařeny jej obdivují.

JK2021

Foto prezidenta má nejspíše zvýšit důvěryhodnost podvodu, někdo tak známý a uznávaný přeci nemůže/nebude lidem lhát.

zjentek

Uznávaný? Aha, tak jo…

Pepa25

V tom je právě ten podvod – zneužití známé tváře.