df

Je vám líto kantorky, která kvůli montsru Rokio skončila v nemocnici?

Kolik lidí může mít toto monstrum již na svědomí? Čím si to kantorka zasloužila? Zlá karma?🤔

Odpovědi
Rokio

Ano, je mi jí líto.

Možná psychicky neudržela, že jsem odmaturoval z účetnictví.

Tohle je ale irelevantní, protože skončila v nemocnici před mojí maturitou, a to kvůli fyzické nemoci. Navíc to velmi pravděpodobně nebylo dlouhodobé.

Filip84

Počkej, a jak víš, že v tom špitálu skončila skrze „vikomta“ působení? 😅

Ta jeho otázka (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zachovala-se-moje-byvala-ucitelka-ucetnictvi-spravne-kdyz-bez-dovoleni-odesla-z-nemocnice) je opravdu blbá, protože na ni nejde smysluplně odpovědět: učitelka onemocněla, byla v nemocnici, pak se z ní vrátila a začala zase učit.

Jak víš, 1. z jaké příčiny byla v nemocnici?, 2. na základě čeho „vikomt“ usuzuje, že z tý nemocnice utekla? a 3. jak by mohl „vikomt“ učitelce ublížit, že by skončila v nemocnici? Teda, samozřejmě, pokud jí vezal židlí po hlavě, nebo tak něco. 😅

Obecně vzato „vikomt“ je „baron“, „vévoda“ s hlavou, je to gauner, darebák, lump, protože kušní, dělá lidem naschvály, i když ví, že jim to vadí, a i když by to nemusel dělat. To víme, to nám tady „vikomt“ opakovaně přiznal.

Asi není úplně v pořádku, že „vikomt“ chodil do standardní školy mezi standardní žáky, protože by měl chodit do „speciální“ školy, např. do ústavní školy, pro „vévody“ s hlavou. Ale jak by mohl „vikomt“ způsobit její hospitalisaci?

Tonda Káňa

Netroll…

df

Filip84: ber to jako otázku pro mé vlastní pobavení, kvůli čemuž jsem ji i podle této povahy zařadil do patřičné kategorie.

Filip84

df: Jo takhle! 😈 Tak to má „vikomt“ blbý! 😈😎