Rokio

Je tu z vás někdo, komu se líbí démoni?

Většina démonů má křídla a řada z nich i vypracovanou postavu. To jsou důvody, proč by se některým lidem mohli líbit.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemohu soudit, doposud jsem žádného nepotkal.

Další odpovědi
jirka F

Doporučuji shlédnout filmy v zajetí démonů a takové řeči tě přejdou. Mně se nelíbí jejich vyhledávání a to samé nezabívej se tímhle Jinak špatně skončíš navštíví tě a bude se chtít dostat do tebe a dohnat i k sebevraždě.Je to na dlouhé psaní.

Filip84

Ne, „většina démonů [ne] má křídla [nikdo] z nich [nemá] vypracovanou postavu“.

Démoni, stejně jako anjelé, nebo třeba duch svatý, jsou mythologické bytosti. Mythologické bytosti jsou entity, nemají, proto, fysické tělo, eo ipso, nemohou mít ani „křídla [nebo] vypracovanou postavu“. Jestli míníš démony z nějaký hry, fajn: napiš to! 🙄, a taky sem dej foto, tady tak 99.99% uživatelů a užyvatelů nehraje ty hry, co Ty! 🙄🙈

Je jediný bůh, nebo Bůh jako součást trojice, kterého jsi mohl vidět (pokud teda žil! 😅), a tím byl Ješua ben Joseph, protože Ješua ben Joseph byl zároveň úplným Bohem (jako součást trojice, syn Boží), a zároveň úplným člověkem (jako syn Josefa a Miriam, na kterého ale nebylo zaděláno tělesným obcováním! 🙃); odborně se to zove hypostatická unie.

Je to tak jediný bůh, nebo Bůh, na kterého bys se mohl zeptat, jestli se někomu líbí. Má to však jednu vadu na kráse: nikdo neví, jestli vůbec kdy žil, ne tak, jak, případně, vypadal! 🤷‍♀️😅

Všecky ostatní entity nemají fysické tělo, takže ani démoni ho nemají. Křesťanská ikonografie se liší, je to samostatné, dosti obsáhlé, thema, pokud bys se mu chtěl věnovat, můžeš. Západní ikonografie je méně duchovní, více světská, a hlavně obsahuje i sochy, což je v orthodoxii považováno za modloslužbu. V každém případě to, že je na ikoně namalovaný anjel, nebo že má Miriam, mythologická matka domněnky Ješuy ben Joseph, takovou nebo makovou podobu na ikoně, v podobě sošky, atp., neznamená – ani to nikdo netvrdí! – že to je jejich skutečná podoba. U anjelů, démonů, ale i třeba draků, atp., to už vůbec nikdo netvrdí: je to umění, nadsázka, illuse, má to zobrazovat příběh, ne faktograficky zachytit skutečnou podobu.

da ny

Kolik těch vypracovaných okřídlenců jsi potkal?
To máš „představu o jejich vzhledu“, z filmů nebo z pohádek a obrázků?
A co léky, užíváš je?

Rokio

da ny: Spíše z PC her a léky užívám.