PetaKo

Je tu někdo se zkušeností se soukromou školkou v Praze?

Odpovědi
IvkaH

Syn chodil do Průhonické labutě :). Vybrala jsem ji z toho důvodu, že jsem chtěla, aby navštěvoval česko anglickou školku a vřele to doporučuju. Děti to vnímají velmi dobře a učí se hrozně rychle.

majki636

To děti berou i v průběhu školního roku jo ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

Děkuji, nakonec mi syna vzali do Trojské labutě :) naštěstí jsme chytli ještě jedno z posledních míst.

majki636

Jaká je tady u těch školek docházka a jak se pohybují finančně ?

IvkaH

Tak ta cena se odvíjí od toho jestli zvolíš česko anglickou výuku nebo čistě anglickou. Těch možností je tam víc, ale stačí kouknou na jejich web, mají tam ten ceník dostupný www.trojskala­but.cz/ceniky/ce­nik-jesle/