pusinka50

Je tu někdo, kdo na Štědrý den zpívá u stromečku koledy?

Snažím se vnukům každý rok nějakou koledu zazpívat. Najdu si na netu slova, ale zapomínám je🙉🙈

Nejlepší odpověď
Malvína

Když jsem byla malá holka, tak jsem každý rok zpívala. Dlouho jsem byla v rodině jediné dítě. S příchodem dalších se už tato tradice nezavedla a já ve vyšším věku už zpívat nechtěla. Doma to již nepraktikujeme, v dospělosti jsem od toho také upustila, ale přesto si na to každý rok vzpomenu. Docela mi to chybí, ale dnes už by mi na to hodili všichni bobek 🙂
Znám mnoho koled a když nějaká vypadne, mám zpěvníky. Z dob mých návštěv hodin zpěvu mi jich dost zůstalo.

Další odpovědi
Rocker

Kdyz byl syn malý,pouštěli jsme si k rozbalování dárků koledy z cédéčka.Pokud si vzpomínám,nikdy jsme nezpívali,můj zpěv by všem ostatním zkazil Vánoce😃

aliendrone

Nezpívám. Nevidím důvod k ubližování lidem jen proto, „že jsou Vánoce“. 😉

paul1

U nás ano, udržuje to manželka a přebírá postupně dcera i nevěsta.

df

Já pouštím koledy z flešky při rozbalování dárků.

quentos

Tak nějak jako aliendrone. Raději je pustím z CD nebo jiného zdroje; pokud na ně není nálada, vůbec se nežinýrujem a dáme si jinou muziku.

terry

Jj, loni jsem byla na Štědrý den u přátel a koledy jsme zpívali. I s klavírním doprovodem.

lukasdvorsky

A mohl bych si zaspivat i s tebou myslím že by to byl krásný duet