Viktorie II.

Je pravda, že lékař léčí a příroda uzdravuje?

Proč je pravda, nikoliv pravdou – vysvětlení najdete v archivu i v odbornýcgh příručkách, https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-definici-pravdy-proc-se-nespravne-uziva-tvrzeni-je-pravdou-nikoliv-je-pravda

Nejlepší odpověď
annas

Je to pravda. Potvrzuji z vlastních zkuwšenosti. Lékaři mně nepomohli, proto jsem přešla na alternativní, tedy přírodní léčení. Bylinky zabírají,, ale zlepšení je pozvolné. Jenže je třeba mít portadce, který zná účinky bylin a podle symptomů vybere konkrétní bylinku z mnoha s podobnými účinky. Nejde o chemii, takže i to je určité plus. a navíc přírodní přípravky léči příčiny, zatímco lékař až následky´ choroby, což je mnohem horší. .

Říklá se, že není na světě bylina, která by na něco nebyla. Odebírám jeden časopis, který se zaměřuje na bylinkové příporavky a jejich užívání. Ale název firmy, neuvádím kvůli reklamě.

Další odpovědi
rrihamirek1

Verim tomu, pri pobytu na chalupe jsem mnohem vice energicky. Jak rika Dušek ve ctyrech dohodach. – Lekař, Lek, Lekárna,… 😀

Spartaboy

Lékař musí léčit. Jakmile přestane a pacient dostane jen několikrát tabletky nebo třeba vícekrát konopí, po kterém bude vyléčen tak se přestane vydělávat a farmaceutickým firmám se to nevyplatí. Léčení nesmí skončit. Třeba při představě že všichni lidé s OCD, alkoholismem atd. po jedné dávce psylocibinu nebo jiného psychedelika budou vyléčeni děsí lidi co na neustálé nemocnosti vydělávají. Je ale pravda že někdy ty tablety skutečně pomáhají takže rozhodně není dobrý nápad všechny léky vysadit. Doporučuji si přečíst knihu Mystický léčitel. Věřím že ten chlap tam píše pravdu.

paul1

Opravdu to občas platí, sám jsem se o tom přesvědčil.

Drap

Samozřejmě že je

marci1

Může to být i obráceně: lékař uzdravuje a příroda léčí. Důležitý je smích, jelikož ten prodlužuje život! 🙂

da ny

Ano. Ověřený fakt ;D
Lékař drží nemoc v „lati“. Udržuje a díky vedlejším účinkům některých medikamentů, vyrábí nové obtíže.
Příroda a člověk se sám uzdravuje. Příliš velké množství chorob je psychosomatického původu. Člověk si je vypěstuje/vyrobí, často sám (plus životní styl). Pokud si to uvědomí, přijde na to člověk včas, sám, s pomocí přírody, dochází k uzdravení. Zlepšení.