dust8

Je nějak možné dostat na tablet bez sim karty pro internet mobilní data?

Odpovědi
Edison

Použít chytrý telefon s LTE jako AP, pokud to umožňuje.

aliendrone

Tak viděl jsem již telefony, které bez SIM nešly nahodit (zastavily spouštění), ale tablet tedy ještě ne. Neděláš „něco špatně“? ;) :D :D

anonym

můžeš se připojovat k různým volně dostupným WIFI spotům. Po velkých městech jich bývá spousta, viz jejich mapa zde https://www.wi­fimap.io/ … výhoda je, že tě to nejspíš nebude nic stát, nevýhoda pak samozřejmě že ne všude signál volně dostupné wifi najdeš, a i pokud jej najdeš je třeba si často vyžádat heslo u místní obsluhy, typicky v restauracích, kavárnách, na úřadech, zastávkách, nádražích atp.