̇pn194

Je možné začít s fotbalem až v 19 letech? Mám šanci na přijetí do amatérského klubu?

Hrál jsem již dříve, 8 let, avšak jako brankář. Nyní bych chtěl hrát v poli, amatérsky.
Mám šanci dostat se do amatérského klubu? Měl bych šanci si zahrát?

Odpovědi
elkon

Kam jinam než do nějakého klubu. Třeba v okolí kde bydlíš, jistě se tam nějaký nachází.

Drap

Určitě

̇pn194

Nu dobrá, ale myslíte, že mám šanci na přijetí? V 19 letech a s minimem dovedností, základ mi samozřejmě mějaký zůstal.