Meggie2

Je ideální čas na to, koupit nemovitost?

Nejlepší odpověď
Alesh

K čemu? K vlastnímu bydlení? Ke spekulaci?
Jak to budeš financovat? Kolik procent vlastní zdroje, kolik hypotéka?
Pokud hypotéka, kolik bude splátka v % z příjmu?
Obecně se dá říct, že plus mínus je dobrá doba na nákup, možná bude za rok , za dva ještě lepší, ale možná taky ne. To nikdo nedokáže přesně říct, každopádně se pomalu a jistě očekává, opět oživení trhů nejen toho hypotečního. Takže za mě spíš jo, ale neboj se říct si o slevu, třeba i 10 %.

Další odpovědi
Disraeli

Pokud to nevíš (a musíš se ptát), tak ne. To musíš hlídat, hledat, analyzovat a pečlivě promýšlet. Pokud nechceš ty osobně, tak zkus nějakého skutečného odborníka a někoho kdo se v tom vyzná. Zda bych odpovědi na tak důležité rozhodnutí nehledal.
Nikdy nekupuj nic drahého bezhlavě, ukvapeně (i v případě kdy máš peněz dost… jinak jich brzy mít dost nebudeš). A neřiď se v tomto informacemi a tipy z ‚pochybných‘ webů.

Drap

Pokud máš volné finanční prostředky a jedná se o větší nemovitost, tak zřejmě neni špatná doba.

zjentek

Buď máš, anebo nemáš. A z daných skutečností v tomto ohledu vychází celý ideál.