WhiteM

Jdu si pro radu jaké kojenecké mlíčko koupit pro ročního prcka? Je třeba nějaké mlíčko hodně podobné tomu mateřskému neb

Nejlepší odpověď
da ny

Roční batole nepotřebuje žádná speciální mléka.
Tam, kde matka nemůže/nechce kojit, je vhodné zvažovat složení. Hledat vhodného výrobce.

Pokud nemá dítě žádné alergie a nesnášenlivost (ABKM, laktoza), je to téměř jedno. Jsou celkem srovnatelná.
Posuzujte pak poměr cena x kvalita, ať z Vás výrobce a prodejce !netahá zbytečně peníze".
Sunar má stále dobrou kvalitu.

Další odpovědi
Milunak

Já dávám českou klasiku – Sunar. Sama jsem na něm vyrostla, takže rozhodování bylo snadné.

LenkaHaj

Mám to stejně – malému sedí, mě se líbí složení a dlouhá tradice, prostě spokojenost.

Luiza

Holky a vložily byste mi odkaz, jakou řadu už by malý mohl – má taky 1 rok? Nevím jestli 2, 3?