PetaKo

Jde udělat z pergoly zimní zahrada?

Odpovědi
Drap

Proč by ne? Z některé určitě, Stačí pořádně zastřešit, prosklít stěny, po případě natáhnout topení a je hotovo.

nyjono

Proč by nešla?
Něco investic, něco práce a bude.
Je potřeba střecha a stěny.

elkon

Pokud tam dáte topení, aby byla možnost stálé teploty, tak ano.

Michálek1245

Jako teoreticky to jde, nicméně si nemyslím, že by to mělo mít nějaký hlubší smysl. V létě tam budete mít v té pergole vedro. Měl jste na to myslet, když jste si nechal dělat návrh zahrady . No ale na druhou stranu si i tak myslím, že by si s tím měl schopný zahradní architekt nebo architektka poradit. Jen to bude stát dost energie a peněz. :)

Jan Kola

k některým pergolám jde nasadit minikiwi actinidia arguta,odrůda weiki nebo jiná,ale jiná musí mít i samčí rostlinu i samičí.Budete mít výborné ovoce.Lépe je přizvat instruktora zahrádkářského svazu,neb specialistu na kiwi.