tendruhy

Jakými otázkami se ptát partnera, jak si představuje budoucnost?

Dobrý den zajímalo by mě jak/ jakými otazkami se ptát životního partnera, jak si představuje společnou budoucnost a život, který by chtěl žít. Díky předem

Nejlepší odpověď
Malvína

“Jak si predstavuješ budoucnost?”, “Po čem toužíš?”, “Co bys chtěl, aby se ti v životě podařilo/splnilo?”. Komunikace je základ, nedělat z toho vědu. Mluvte spolu otevřeně, zvlášť, když je to ŽIVOTNÍ partner.

Další odpovědi
mosoj

Smysluplnými a srozumitelnými.