Menous

Jakým způsobem zakoupit online vstupenky na zápas pražské Sparty?

Ahoj, chtěl jsem zakoupit vstupenky na fotbalovou Spartu přes její ofiko stránky, ale když jsem klikl na příslušný zápas, přesměrovalo mě to na stránku Enigoo, což je nějaká prodejní aplikace, která si vyžaduje registraci. Moc se mi registrovat nechce, nevím, zda se za registraci účtuje nějaký poplatek a o výhody nemám moc zájem. Chci si prostě koupit lupen na fotbal. Einfach. Jak to děláte vy, fanoušci? To si mám po staru jít koupit lístky u arény? Na hokejovou Spartu kupuju klasicky přes Ticketportal, žádný problém. Nebo je to stejný princip? Díky moc za rady.

Odpovědi
aevul

Ano, stejný princip, jako u Ticketportalu.

Mimochodem, pro takovéto registrace, kde nechci nic, než konkrétní produkt, používám vyhrazenou mailovou adresu. Ať si tam klidně chodí spamy, kromě objednávky tam poštu nevyzvedávám.

Menous

Mockrát děkuji, pomohl jste mi. Říkal jsem si, že to bude podobný, stejný princip. Registrace tedy bez poplatku? Nechci platit zbytečně nějaký poplatek, když už platím za lupeny.

aevul

Bez poplatku.