ach.naton

Jakým způsobem pozvat spolužačku ven, když je pořád s kamarádkami? Zavolat/Osobně/Text (Detail v popisu)

Předem podotýkám že ano, určitě tu tato otázka už byla položena, ale i tak se zeptám sám. Pro zodpovězení otázky bude prosím potřeba pročíst celý text, popoisuju v něm detaily a moje myšlenky.

Ahoj, chtěl bych pomoct, líbí se mi spolužačka, už delší dobu ji chci pozvat ven, ale ve škole je pořád s kamarádkami a chtěl bych se tedy zepat/požádata o radu.
Teď k vysvětlení situace. Její telefonní číslo mám, ve škole se normálně ve skupině bavíme, občas si třeba i napíšem ohledně školy, její telefonní číslo mám, ale ještě jsem si s ní nevolal, prakticky jsme kamarádi, zatím jsme spolu venku sami nebyli. A já bych chtěl jít s ní samotnou ven. Teď už k samotnému dotazu.
Jak bych ji tedy mohl pozvat? Zavolat jí? Napsat jí? Nebo jí pozvat osobně?
U toho osobně, do toho se mi zrovna nechce, musel bych ji pozvat ve škole, protože každý bydlíme v jiném městě + nechci, aby to věděly její kamarádky a ostatní spolužáci. Ostatní to totiž ze začátku vědět nemusí, že jo.
Ale zase kdybych ji jen napsal, neuvidím jak na to porpvé zareaguje a může si o mě myslet že nemám odvahu.
Kdybych ji zavolal, tak už je to lepší si myslím, prakticky budu s ní mluvit narovinu a hned, takže nějakou reakci uslyším, ale je zase blbé jen tak zavolat, když jsem s ní ještě nevolal a vyvalit na ní z ničeho nic otázku, jestli by si se mnou někam někdy nezašla. A ještě kdybych jí volal, tak ji nechci vyrušit a obvzlášt nechci volat v nevhodnou chvíli.
Ještě jen jeden tip bych potřeboval, jestli mám navrhnout rovnou datum, nebo říct jen někdy a nechat ji spíše navrhnout datum?
Takže předem děkuji za každý komentář který mi nějak pomůže a ukáže i pohled ostatních.

Odpovědi
led

Pokud máš opravdu zájem, seber odvahu a promluv si s ní.
Krycí záminkou může být například její pomoc s předmětem, ve kterém ona vyniká a ty jsi známý „Neználek“. Požádej ji, aby ti navrhla, kdy bude mít čas na společné studium. V každém případě navrhovaný termín „učení“ dodrž i kdybys měl mít něco s kamarády, těm to odřekni.
A těch několik úšklebků její kamarádek snad zvládneš.
Štěstí přeje odvážným

Jan101

Až bude ve škole s kamarádkami prostě tam jdi oslov jí jménem a řekni jestli by nešla po škole na rande. To co máš přesně říct, nejde poradit, to je čistě na tobě. Každá dívka je jedinečná a nejde každou balit na naučené fráze. Kamarádek se neboj, ty budou leda naštvané, že za nima nikdo nepřijde, aby je pozval na rande. Ona určitě ocení odvahu a zalichotí jí, že zrovna jí někdo zve na rande před kamarádkami. Ber to tak, že je to 50 na 50. Buď půjde nebo ne. Když nepůjde nic neztratíš a budeš vědět na čem jsi. Takže můžeš jen získat.

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com