majki636

Který vitamín má na tělo největší vliv ? Zejména na imunitu ?

Odpovědi
_Bůh_

Ten nejvlivnější.
Zájmeno „který“ používáme, když se ptáme na výběr. Zájmeno „jaký“ je na místě, když se zajímáme o vlastnosti.

Marty Koller

A,B,C,D.

zjentek

A, B, C, D, E.

marci1

A,B komplex, C (min. 200 mg denně), D, E, zinek, selen, železo. 🙂

majki636

Díky za doporučení. Koupila jsem si nakonec od senzamedical vitamín C v lipozomální formě. Dočetla jsem se, že tam to vstřebání je o dost větší než u „klasických“ vitamínů.

_Bůh_

Marty: Neodpovídáš na otázku. Otázka je jaký, nikoliv který.