plebs

Jaký má názor Gréta na nynější počasí?

Nemohu dohledat kde má další přednášku o ochraně planety, dle mého odhadu mohl by jí parlament neb senát pozvat do ČR.

Nejlepší odpověď
elkon

Ta by potřebovala nařezat na holou a poslat do práce, ne aby ji někdo ještě tahal k
 nám.

Další odpovědi
Ametyst

Žádné přednášky nemá, dnes dělají ekoteroristé binec v ulicích a motají se na silnicích. Nejnovější zprávu o Gretě jsem viděla tento týden: byla zatčena holandskou policií při agresivním chování.

aliendrone

Nevím, držím se z5. Říká se, že greténismus je nakažlivá a výhradně v táborech nucených prací léčitelná mentálni insuficience/cho­roba. Tak proto. 😉 😂 😂

df

Tak snad to tu někdo za tebe dohledá. Zkus navrhnout parlamentu nebo senátu, ať jí pozvou. Jestli je to pro tebe důležité.

Filip84

A proč se ptáš tady, jak my můžeme vědět, jaký názor má ausgerechnet Greta? Nehledě na to, že to je úplně jedno.

Jí napiš, ne, když chceš znát její názor? 🙄 Bude ráda, kráva, bude důležitá. 🤦‍♀️