JohnCreek

Jaký je rozdíl mezi Škoda Superb a Škoda Octavia?

Odpovědi
pepe88

Ve škoda auto tam by tě to rychle naučili XD

nyjono

Hodně zjednodušeně, Superb je o dost lepší Octavia 🙂 🙂

Renikled

Koupil jsem si nové auto, které je dva roky staré, ale téměř neježděné. Má tak díky tomu velmi pěkný lak a tak teď před zimou přemýšlím, jak ho účinně chránit?

Dvorka88

Nejúčinnější ochrana laku je vždy ochranná fólie na lak auta. To je tedy moje zkušenost, protože potom i když auto prodáváte, tak necháte fólii sundat a lak pod tím je jako by to právě vyjelo z lakovny.

Renikled

Jak potom to auto s tím vypadá? To by mě docela zajímalo. Dá se na to někde podívat

Dvorka88

Pokud vás to opravdu tak zajímá, tak doporučím se podívat na stránky firmy, od které jsem si to nechal dělat polepim .cz Hned jak si otevřete jejich stránky, tak tam vlastně dole najdete fotky aut, které jsou polepené fólií.