Lotus

Jakou značku spotřebiču???

Potřebuji poradit jako značku vestavných spotřebiču koupit.Zařizuji komplet novostavbu a potřebuji veškeré spotřebiče a nevím od jaké firmy spotřebiče koupit.Samozřejmě nechci zbytečně drahé,ale hlavně aby dlouho vydrželi funkční.Také bych nerad platil jenom značku.
Dík Honza
Doplňuji:
Tak já chci určitě všechno od jedné firmy.Slyšel jsem,že i naše Mora neni špatná.Bohužel po stavbě domu mi už na spotřebiče moc nezbívá,max tak 50 000.A to musím koupit,troubu,in­dukci,myčku,led­nici,mikrovlnku,od­savač,pračku.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Mám sporák – nahoře plyn.hořáky,trouba horkovzdušná s grilem – Zanussi – 8let,ledničku Liebherr-8let,mikrovlnku Panasonic – už 20let,pračku AEG – vše bez poruch.

Další odpovědi
Babsi

Dobrá je Eta, Zanussi a pokud máte hodně peněz tak investujte do spotřebičů Miele..

panenka

Já mám myčku značky Bosch,mikrovlnku LG,a lednici Ardo a kamna MORA žádné drahé spotřebiče a jsem s nima spokojená.Co vím od známých tak i naše Eta je dobrá značka nebo i Sencor

Alesh

Pokud vyloženě nechceš nějakou tu superkvalitní elektroniku, ale jen hodně kvalitní, pak je to značka Miele, ale samozřejmě je to o ceně, zkrátka si připlatíš.

venkovan

Podstata je, zda se musí hned všechno koupit. Některé vybavení bych si raději odpustil ve prospěch kvality a nebo naopak – koupit levné a postupně vyměňovat jak to bude odcházet.
Značku – nerad doporučuji. Kvalita bývá u různých typů i u špičkových výrobců rozdílná. Někdy je lepší koupit dražší z nabídky neznačkových, než levnější od značkového výrobce.
A dle mne je rozhodující i servis.