zjentek

Jakou vzdálenost jste schopni urazit kvůli novému milostnému vztahu?

Například za krásnou neznámou na inzerát jsem hrdě jednou vyrazil z Prajzské do Havířova na kole. Možná bych ušel i světa kraj, i dále.

Kolik je tedy vhodné urazit a kolik je už moc? Děkuju.

Odpovědi
Kelt

Je vidět, že orgán na horní části páteře je málo zásoben krví, ale orgán na dolní části páteře je zásoben krví dostatečně. Proto nerozhoduje mozek, ale erekce. Dej tomu čas a budeš mluvit jinak. Ale raději bych jezdil vlakem než na kole.

da ny

Asi 20 let, 0 km, 0 m.
😛
Vlakem, pěšky, autobusem a na kole už vůbec NE.
Přijet někam zpocená, jako vrata od chlíva, podobně zapáchající,
nebo zmrzlá, jako sobolí trus – to nikdy!

Rokio

Otázka se mě netýká, protože nikdy holku mít nebudu. Mám úplně jiné priority. Navíc držím celibát.

zjentek

Rokio, tak fajn, respektuji 👍