PetaKo

Jakou máte zkušenost s přírodními přípravky, co jsou v bio kvalitě ? Je to na pokožce znát ?

Nejlepší odpověď
zjentek

Pokud si nějaké „dary“ posbírám na zahradě a něco si z nich připravím (olejíky, krémy, tinktury…), jsem většinou nadmíru spokojen. Kupované jak co, neříkám – jsou tam i světlé výjimky, ale všeobecně se na trhu jedná o podvod. Pro fungování trhu a chod světové ekonomiky není nikterak nutné a důležité, abys za své peníze dostala kvalitu, ba naopak. To je třeba pochopit a zařídit se. A že se celý systém zhroutí, když se zařídí každý? Ne! Kolaps se jen uspíší, víc se nemění. A čím dříve, tím lépe pro příští generace. Zdraví zjentek a… DEJTE SÝKORKÁM!

Další odpovědi
Drap

Ne, neni

Ametyst

Kvalita pokožky je nejvíc ovlivněna tím, co jíme : když budeme tláskat fast food, a přitom kupovat Bio kosmetiku, nedává to žádný smysl.

elkon

Je to tahák na peníze.

majki636

Hodně jsem si oblíbila péči o vlasy v bio kvalitě a rozhodně to znát je. Vlasy nejsou tak vysušené a krepaté :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.