majki636

jakou máte zkušenost s ms kalhotkami ? Zajímalo by mě hlavně jestli jsou bezpečné a neprotékají ?

Odpovědi
_Bůh_

Není mistrovství světa, ale olympiáda.

IvkaH

Je to zhruba rok co tuto formu ochranu při menstruaci používám a nikdy se mi nestalo, že bych měla nehodu. Stačí vybrat správné gaťky (savost) a velikost a nestane se ti to ;). Hodně velký výběr kalhotek má maluna, tak se podívej a je potřeba si projít, které jsou na jak silné dny určené ;)

Kajolka

Holky, já jsem se teď dívala na kalhotky modibodi, ty rozepínací. Máte s nimi zkušenost? Jak vám sedí?

Vikki.vivi

Ahoj, MS kalhotky jsou pro mě tou nejlepší volbou. Jsou poholdné a vůbec v ničem mě neomezují. Třeba na sport jsou super :) Kupuju je z maluna shopu, tam mají tu nabídku super.

Kajolka

Jojo, ten shop znám. Hezká a kvalitní nabídka. Jakou značku kupuješ?

Vikki.vivi

Jako myslíš na tom shopu maluna? Koukala ses tam? Oni tam mají hodně značek, musíš si vše projít, zjistit, co a jak a podle toho se rozhodnout, co by ti mohlo sedět :)

Cizecek.M

A prosím tě, ty leginy, ty jsou jako samostatná ochrana, nebo pod tím máš MS kalhotky?

Kajolka

Neee, ty leginy jsou ochrana sama o sobě :) Jako pokud chceš mít extra v klidu, klidně si je pod ně vem, ale je to zbytečný. Já mám teda ty od modibodi a ty jsou super.

majki636

Z ms kalhotek mi nejvíc sedly ModiBodi. Včera jsem si objednávala další várku, protože při 5 kusech dávají slevu 15% což je dost, to stejné mají od 3 kusů, ale sleva je tam o něco nižší https://www.ma­luna.cz/menstru­acni-kalhotky:modibodi/

Vercule

Hele a nosila je úplně od začátku bez jakékoliv jiné ms ochrany ? Já mám trochu strach, abych neměla nehodu, tak jsem přemýšlela, že bych je ze začátku nějak střídala s kalíškem.