thepianist

Jakou hororovku pro PC poradíte?

Ahoj,
jakou byste mi poradili dobrou, temnou hororovku pro PC, kde moje postava NEUMŘE? Tedy něco děsivého s příběhem, ale bez nějakých honiček a umírání… Díky 😁

Nejlepší odpověď
Milan Vicáň

windows

Další odpovědi
Hufnágl

Super horror je Havel, právě uvedený na stříbrná plátna a určitě se dá stáhnout z netu.

Spartaboy

Ahoj tak už je to starší ale Alone in the Dark the New Nightmare je působivá hra kde nebudeš moc umírat. A Sanitarium je taky starší hra kde řešíš logický hádanky. Začínáš v místě kde je například mimo jiné chlápek co stále jen bouchá hlavou o zeď takže je to dost děsivý. Zasloužilo by si to HD úpravu ty hry. Dají se sehnat docela levně na GoG nebo ta první i na DVD ta druhá nevím. Jinak se dají stáhnout i demoverze.

RyuzakiKate

Amnesia: The Dark Descent, Layers of Fear, Masochisia (to je hodně psycho…)