Cermak

Jakou firmu byste mi mohli doporučit pro stavbu pergoly?

Potřebovala bych se zeptat podle čeho jste vybírali firmu na realizaci pergoly. Přijde mi, že jich je poměrně dost, tak bych zakázku ráda zadala někomu, kde budu mít jistotu, že bude práce kvalitně odvedená a pergola bude vypadat přesně dle naší domluvy.

Odpovědi
elkon

To také záleží, na místě kde bude pergola stát. Ale já jsem si ji postavil sám, takže byla jen za cenu materiálu. Práce je dnes všeobecně dražší, než materiál.

IvkaH

My dostali doporučení na firmu Al pergoly Morava, které jsem si v konečné fázi vybrali na vyhotovení pergoly, protože se nám líbila jak komunikace, tak vypracování 3D vizualizace, ale taky hlavně termín dodání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Ahoj, řešíme teď aktuálně osvětlení pergoly. Stavěli jsme ji svépomocí, takže osvětlení řešíme zvlášť a až teď… Máte tip, jaké osvětlení zvolit? Já mám vybraný shop – elusia. Ten se mi moc líbí, ale ráda bych si nechala poradit ohledně tipu. Díky moc.

Kikulinka85

My jsme teď taky aktuálně řešíme osvětlení a zatím tápeme, co a od koho zvolit. Elusia se nám také líbí. Už jste od nich koupili? Jaké řešení jste zvolili?

Lurenka

Dobrý den, od elusie doma máme osvětlení a právě jsme od nich volili osvětlení i na zahradu. A jsme spokojeni maximálně. Zahrada vypadá nádherně.

GabulkaA

KOukala ses tam? Mají hezké řešení. Hodně stylové. Já myslím, že si tam vybereš. A dej vědět, co sis vybrala.

Honzin8

Dobrý den, vy osvětlení od elusia máte? Jaké jste zvolili? A jak jste s výběrem spokojeni? Odpovídá vašim představám?