PetaKo

Jakou firmu byste mi doporučili k realizaci pergoly?

Prosím jenom někoho opravdu spolehlivého, kdo odvede práci kvalitně.

Odpovědi
Emefej

Hloupá otázka. Nevíme kde bydlíš a doporučovat osvědčenou firmu z mého bydliště, které může být od tvého vzdáleno 500 km, je nesmysl.

terkaprihodo

Tak spousta firem operuje po celé republice. Taky si teď chceme nechat od nekoho zrealizovat pergolu vedle domu. Mně se hrozně líbí takové ty bioklimatické pergoly a jak to tak vypadá, tak si ji necháme udělat od této firmy – https://www.a­typy.cz/biokli­maticke-pergoly/ Bavila jsem se o tom s jedním známým a ten s nimi má prý dobré zkušenosti, tak dám na jeho radu.