IK

Jaké odpovědi vás nejvíce iritují?

Ptám se, protože si lámu hlavu proč si nepamatuji že bych se své matky na něco ptala, ale všechny tyto odpovědi jsem od ní často slyšela. Iritují mě velmi a protože nejsem zvyklá formulovat otázky, vidím v tom i dobře a hluboko zakopaného psa.
Doplňuji:
nenašla jsem kategorii anketa a tak mi možnosti spolkl systém

  1. Proč? Pro slepičí kvoč.
  2. Na blbou otázku blbá odpověď.
  3. Na to si odpověz sama.
  4. To mě nezajímá.
  5. uč se a budeš to vědět.
  6. jiné

Nejlepší odpověď
Damiana

Znáš tu Werichovu hlášku: Já se ptal dobře. Ale blbýho…
Tak asi tak.

Další odpovědi
iceT

Co ti je?Nic.

Tohle je otázka a odpověď,která mě dráždí tím víc,když vidím,že někde nějaký problém je,ale nechce se řešit.

www

No, ono pokud se zamyslíš, většina těch odpovědí (tvých příkladů) má v jistých případech své opodstatnění.
Doplňuji:
Promiň, ale já jsem ti to nechtěl nijak „nandat“, jen jsem nad tím věkem přemýšlel už dříve a proto moje odpověď.
Samozřejmě, dříve mne to také vytáčelo! 😁

pizlicka

premyslej,mozna na to prijdes.v par­tnerstvi tohle bytostně nesnasim.nejsem male děcko,ktere posles do kouta premyslet.-VLASTNE O TOM,CO SE HONI TOMU DRUHEMU V HLAVE.stupidita na entou.kazdy jsme prece jini,a jinak citime,premys­lime.me to zni jako-blbečku dojdi si na to sam,jak to myslim.

Petra09

Me nejvic irituji z tve nabidky B) a E)

mojitek

Abych se přiznal,tak mě nejvíc vadí slovo „irituje“ 😉

anonym

Hloupé odpovědi – vždy je to ztráta času. Nicméně, s otázkami se nesmí utuchat. Mlčící hloupý se, jak známo, nepozná. To tvrdil už moudrý pan Horníček.

IK

www pěkně jsi mi to nandal. Je dobré vědět že i když si hlavu lámu zapomněla jsem se zamyslet. Jasně že občas to své opodstatnění má, ale možná i v těch případech je to jen pochopitelný nedostatek času a nepochopitelný nedostatek zájmu.

IK

Vlastně jsem ještě jednu odpověď zapomněla:
„Mícháš jablka s hruškami.“
To je úžasná hláška jak naznačit že si svůj názor může strčit do zadnice. Co tu vlastně dělám se svou obhajobou lenochů a budoucích příživníků.