IvkaH

Jaké máte zkušenosti s kolagenem?

Odpovědi
Pepa25

Veskrze pozitivní, je to jedna ze základních bílkovin v mém těle, bez ní bych nedržel pohromadě

Millisek

Šlo by to trošku konkretizovat? Jestli myslíš kolagen jako doplněk, tak ten je vesměs k ničemu a samotný nemá vliv ani na vlasy ani na elasticitu kůže jak si většina žen myslí.

Allousek

Nejlepší zkušenost mám s anti-aging doplňkem, co má Nyaderm, tam ty výsledky hovoří za vše.