Savier

Jaké jsou vaše oblíbené víkendové aktivity?

Na které nemáte třeba přes týden čas.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Většinou nerozlišuji dny v týdnu – tedy na běžné pracovní a víkend. Pracuji dle toho, jak zrovna potřebuji a jak chci. Totéž platí i pro zájmy a různé aktivity.

Další odpovědi
zjentek

Drandím karla a klopím do sebe vincentku, kámo baby a chlast, to je moje!

Filip84

Osobně mám raději volno přes týden, protože o weekendu toho obecně méně jezdí, více je toho zavřeného, křupani se všude motají, zavazejí, kušní, otravují. 😅

Takže, ne, žádné „weekendové rituály“ nemám. 😅

Emefej

Víkend nevíkend, mě je to jedno. Už nemakám.

Rokio

Aktuálně do práce nechodím, i když jsem tam oficiálně zaměstnán, takže to moc nerozlišuji, jestli je víkend, nebo pracovní den.

elkon

Aktivity mám podle chuti, ne podle toho, jaký je den.

paul1

Já už to dlouho nerozlišuji, o víkendu dělám v podstatě to samé, co každý jiný den,
akorát s tím rozdílem, že o víkendu nechodím nakupovat.

Sikulka 123

Odpočinek

Savier

zjentek: Tak tahle odpověď fakt pobavila :D Hodně štěstí přeji!

Savier

To máš ID nebo bydlíš u rodičů? Já bych takhle skončil na ulici. Sorry jestli je to moc osobní otázka. Děkuji.

Savier

Zpráva pro Rokio.

Savier

Emefej: Další šťastný člověk 😮

Savier

Disraeli: Šťastný to člověk. Já mám bohužel jednu aktivitu, kterou mohu z časových důvodu praktikovat pouze o víkendu. Je to škoda, ale alespoň je vždy důvod těšit se na víkend. Děkuji.

Filip84

Savier: Chlastáš? 😅 Nebo je to jiná aktivita? 😉

Savier

Nene 😅😅 Detektor kovů.

Filip84

Savier: Ale … A co hledáš? 😀