Bugatka

Jak vymáhat faktury po splatnosti?

Dobrý den,
dnes jsem narazil na nový web www.dluzis.cz a zajímalo by mě jestli si myslíte, že zveřejnění dlužníka a jeho nezaplacených faktur v tomto registru dlužníků by mohlo vést k zaplacení dluhu.

Děkuji za vaše názory.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Funna

Ne

to asi ani ne…spíš je to výstraha pro druhé, aby si s takovýmto dlužníkem raději nic nezačínali…

Další odpovědi
anonym

Ne

Souhlasím s Funnou. Kdo je „zvyklý“ dlužit a dluh neřešit, tomu ani ostuda vadit nebude. Nemáme tu období první republiky, kdy bylo ostudonou nedodržovat dané slovo, žít na dluh, nebo být „bankrotářem“.
Zvolila bych zákonný postup: upomínku, žalobu, exekuci. Určitě bys neřešil nedodržení splatnosti u člověka, který by projevil snahu hledat řešení. Takže žádné slitování a začni jednat.

marci1

Ne