thepianist

Jak vybrat vhodný mikrofon na nahrávání zpěvu?

Dobrý den,
budu ráda za každou radu s výběrem mikrofonu na nahrávky zpěvu v domácích podmínkách. Potřebuji, aby mikrofon šel připojit přes USB do počítače. Nepotřebuji nic naprosto excelentního, nejsem profi zpěvák a finanční strop jsem si určila na 2000Kč. Proto tedy hledám produkt v dobrém poměru cena/výkon. Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
elkon

Zeptej se v prodejně hudebních nástrojů. Tam jsou odborníci.

kelley

Jak píše elkon. Chce to „kondenzátorový velkomemránový“. A k němu taky „pop filtr“. Třeba něco takového: https://www.mu­ziker.cz/lewitz-c120usb-set