zjentek

Jak v Africe dělají obřízku dívkám, které tam dole mají proporce spíše jako Asiatky?

Teda já nemám dostačující vyjadřovací talent, ale… Rozumíte ne? Jak obřežou dívky, které nemají… no… prostě jim tam nevisí žádný „záclony“ ani „rolety“, chápete- mně to slovo nejde přes pysky, už rozumíte?

Odpovědi
Kazatel

Normálně to vyříznou jak bradavici.

led

Často ešte tak, ako to robili ich predkovia. Minimálne hygienické podmienky a prírodné anestetiká.

paul1

Něco jsem o tom někde četl, dělají to tuším žiletkou.

Kelt

Určitě s tím mají zkušenosti, to mne vůbec nezajímá.

Marty Koller

Zjentek ty jsi taky závislák na holky ❤️😎😅🤣

zjentek

Jo ale musí být hladce obřezané já na nějaký roláky nehraju 😋🖖😋 👌👈

zjentek

To chci vědět a už se nebudu na nic ptát, slibuju.

Filip84

Ne, nechceš to vědět. Věř mi! Nechceš, zlatá clitoria, fakt! :-/

zjentek

🤣🤣👈