Jiří Bohumil

Jak si myslíte, že tohle dopadne vzhledem k uvedeným postojům mnoha lidí?

Je mi jasné, že seznam zprávy není relevantní informátor, ale přece jen …
https://www.sez­namzpravy.cz/dis­kuze/muz-ktery-uz-na-jare-zachranil-cesko-opet-varuje-uz-byl-i-za-babisem-133860

Nejlepší odpověď
mosoj

Proočkování bude provedeno a pomůže

Až to bude trvat třetí rok, lidem to dojde, ale bude pozdě. Ani Fiala nám nepomůže!!

Další odpovědi
Kepler

Proočkování bude provedeno a pomůže

To, co říká pan Řehák, říkám i já od samého začátku pandemie, aniž bych používal matematické modely. Na to stačí obyčejný selský rozum. Jen jsem zklamaný z toho, že to proočkování bude trvat tak dlouho a pravděpodobně nebude použita ta nejlepší vakcína.

da ny

Vzhledem k množství záporných postojů to nebude mít význam

Očkování v současné době, na 3 měsíce…? Děkuji, zatím ani nechci.
Už jen ty „podmínky“ pro její uchování, transport jsou nákladné a těžko splnitelné.
Účinnost pro obyčejné smrtelníky, bez spolehlivé záruky.
O vedlejších účincích se zatím nic vědět nebude.
https://fzone­.cz/clanky/oc­kovani-proti-covid-19-bude-probihat-ve-dvou-davkach-1438

JežíšKristus

Vzhledem k množství záporných postojů to nebude mít význam

Špatně jsem klikl. Očkování pomůže. Stejně tak, jako u ostatních nemocí.

Arne1

Vzhledem k množství záporných postojů to nebude mít význam

Pepa25

Proočkování bude provedeno a pomůže

Podle názorů v diskusních fórech se nemá smysl řídit, tam přispívá taková …ehm, prostě zvláštní sorta lidí.

elkon

Proočkování bude provedeno a pomůže

Emefej

Vzhledem k množství záporných postojů to nebude mít význam

Dokud to bude bojkotovat president Zeman, tak to nepomůže.

Lgee

Proočkování bude provedeno a pomůže

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jiří Bohumil

Dík za reakce. Body uděleny za odpovědi, bez ohledu na názor. Osobně bych rád věřil odpovědi v bodě 1. Ovšem, když to tak sleduji okolo, tak se mi zdá pravděpodobnější bod č.2. Tož, za rok asi budeme chytřejší „drahoušci“. 🙂