sunchAtor

Jak se zbavit závislosti na elektronice, respektive na chytrém telefonu?

Zbavovali jste se toho někdy? Nevíte jak?

Nejlepší odpověď
anonym

Není problém s takovou věcí švihnout o stěnu!

Další odpovědi
yuko

Presne tohle me napadlo, trisknout s nim o zem, jinak se ho nezbavis 🙂
Zivot bez chytreho telefonu si umin predstavit, i kdyz ho mam. Ale zivot bez Internetu uz ne.

xxx3

Vyměnit za „hloupý“ telefon. Osobně mám dojem (založený na pozorování okolí), že většina činností, které lidi na chytrých telefonech vykonávají, je tvořena hlavně hraním her a sledováním videa na youtube.

marci1

Také doporučuji vyměnit „chytrý“ telefon za telefon, kterým se dá „pouze“ volat a psát SMS. Mám „hloupý“, netrpím žádnou závislostí a nečučím furt do mobilu. 🙂

Brozma

Záleží na tvé vůli. Zkus schválně na noc (nebo na víkend) mobil vypnout, ale ujisti se že nemusíš být pořád kvůli někomu na příjmu. Pokud to nedokážeš, tak je mi líto, ale dostal ses do situace ze které sám nevycouváš a musíš se poradit s odborníkem a v extrémním případě se půjdeš léčit do Bohnic.